خط سير مينى باص N9
حدائق أكتوبر ⬅️ رمسيس
حدائق أكتوبر - موقف سهمود - ابنى بيتك 7 - ابنى بيتك 5 - الزهور سيتى - 266 - سكن مصر - هرم سيتى - دار مصر - الفردوس - 247 - زويل - بوابات حدائق الاهرام - ميدان الرماية - شارع الهرم - ميدان الجيزة - جامعة القاهرة - كوبرى الجامعة - حديقة الحيوان - القصر العينى - تحرير - إسعاف - رمسيس
الشركة : مواصلات العاصمة
التزام الخط
ملتزم بخط السير
المواعيد
موقف سهمود
6,30صباحا
11صباحا
سعر التذكرة
من حدائق اكتوبر ل الرماية 6 جنية
من حدائق اكتوبر ل رمسيس 12 جنية
محطات مترو يمر بها
الجيزة - السادات - الشهداء
رقم للتواصل ضرورى
ردحذفالباص N9شغال يوم الجمعه ولا اجازه
ردحذفلا اجازة
حذفبيتركب منبن
ردحذفليه كاتبين اول ميعاد فى رمسيس مع انه يبداء الخط من العباسية انا ساكن فى المطبعة هرم ورايح المنطقة السابعة ابنى بيتك الصبح يكون عندى امته تقريبا
ردحذفهو بيبداء من رمسيس ولا من العباسية
ردحذفلو فيه تليفون للاستفسار عن المواعيد
ردحذفلانو كان بيبدأ من رمسيس و غير متاح رقم للتواصل و غالبا هى نفس المواعيد
حذفالباص اكتر من نادر
ردحذفلايعتمد عليه لانه مش بس ملوش مواعيد ده مش موجود
ردحذفانا استنيته مرات من 8 ص و من 8.30 ص ومن 9 ص مالقيتوش لو ليه ميعاد افيدونا انا من المطبعة هرم
ردحذفوانا راجع عمرى مالقيته
انا استنيته الساعه 9 و8:30و8:00و 7:30 و 7:00 فابلته فى اخر يوم الساعة 7:15 فى المطبعة هرم ولما ركبته السواق قال انهم قالولو خد خط N99 ( مساكن دهشور) نزلت
ردحذفعدم الالتزام بسير عكس الطريق في طريق المكتب الفني في حدائق أكتوبر
ردحذفعايز اروح هرم سيتي م حلوان
ردحذف