خط سير مينى باص Q213 - Q٢١٣
مينى باص 213 - ٢١٣
بشتيل ⬅️ شيراتون
بشتيل - شارع احمد عرابى - سفنكس - مهندسين - زمالك - تحرير - إسعاف - رمسيس - غمرة - دمرداش - عباسية - جامعة عين شمس - كوبرى القبة - الخليفة المأمون - أول الميرغنى - روكسى - الميريلاند - محكمة - ميدان الحجاز - الوطن للعيون - عبد الحميد بدوي - مساكن شيراتون
الشركة : الانجليزية للنقل الجماعى
التزام الخط
غير ملتزم بخط السير
سعر التذكرة
10 جنية
محطات مترو يمر بها
صفاء حجازى - الشهداء - السادات - غمرة - الدمرداش - العباسية
اريد رقم تليفون خاص بادمن الصفحه للتواصل معكم
ردحذفالتواصل من خلال صفحة الفيسبوك
حذفhttps://m.facebook.com/56w6mwa9lat
يرجا عمل خط يمر وزارة الزراعة و الدقى مرورا السواح الاميرية وشكرا
ردحذفخط مالهوش لزمه
ردحذفغيرو خط سيره يدخل شارع شبرا الاميريه السواح روكسي الكوربه الحجاز احسن
ردحذفياريت خط من شبرا الخيمه الي المقطم
ردحذفممكن اعرف مواعيد الخط من عين شمس ساعة كام
ردحذفبيتحرك من الموقف الساعة كام
ردحذف