خطوط مكروباصات موقف السلام الجديد جميع خطوط ( مكروباص - سرفيس - عربيات ) موقف السلام الجديد ( موقف السلام الإقليمى ) السلام ⬅️ المطرية الس...
أقراء المزيد
آخر المشاركات
خطوط مكروباصات موقف الحى العاشر مدينة نصر جميع خطوط (مكروباص - عربيات - سرفيس ) موقف الحى العاشر بمدينة نصر الحى العاشر ⬅️ المرج الجديده...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 132 - ١٣٢ التجمع الاول ⬅️ التحرير التجمع الاول - صنية الشباب - اكادمية الشرطة - شارع الميثاق - زهراء مدينة نصر - الحى العاشر...
أقراء المزيد
خط سير OC19 حدائق اكتوبر ⬅️ الرماية حدائق أكتوبر - 1185 عماره - ميدان بيتا - المكتب الفنى - ميدان الواحه - ميدان السلام - ميدان الرماية - ...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 22 - ٢٢ المنيب ⬅️ احمد حلمى المنيب - ام المصريين - ميدان الجيزة - جامعة القاهرة - حديقة الحيوان - القصر العينى - السيدة زي...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس M22 جامعة القاهرة ⬅️ حدائق اكتوبر كوبرى ثروت - كلية التجارة - جامعة القاهرة - كلية الهندسة - حديقة الحيوان - كلية الزراعة - ...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 1129 - ١١٢٩ الرقم القديم خط سير اتوبيس 916 - ٩١٦ المنيب ⬅️ الاميرية المنيب - شارع ربيع الجيزى - ميدان الجيزة - الرمد - المني...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 953 - ٩٥٣ القناطر الخيرية ⬅️ عبد المنعم رياض القناطر الخيرية - ابو الغيط - ميت نما - ميت حلفا - طريق مصر اسكندريه الزراعى - ...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 80/ - ٨٠/ الدراسة ⬅️ الحى العاشر الدراسة - مدينة البعوث - المقاولون العرب - نادى السكة - الحى السادس - جامعة الأزهر - مصطفى ...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 21 - ٢١ الخط متوقف حاليا الحوامديه ⬅️ قسم الحدائق الحوامدية - مرور الحوامديه - طريق مصر اسيوط الزراعى - ام المصريين - ميدا...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 1151 - ١١٥١ الاسمرات ⬅️ عبد المنعم رياض الاسمرات - المقطم - زاهر - المنطقة الحرة - حى السفارات - الحى السابع - جامعة الأزهر ...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 1024 - ١٠٢٤ القطامية ⬅️ احمد حلمى القطامية - التجمع الثالث - اربيلا - جهاز القاهرة الجديدة - الجولف - نفق الجولف - الدائرى -...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص Q2 شبرا الخيمة ⬅️ العبور الجديدة شبرا الخيمه - مؤسسة - كوبرى عرابى - الشارع الجديد - مسطرد - التعاون - مطرية - حلمية - تجن...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص Q108 - Q١٠٨ مساكن اسكو ⬅️ السيدة عائشة مساكن أسكو - بهتيم - الشارع الجديد - كوبرى عرابى - كلية الزراعة - مظلات - خلفاوى - ...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 29 - ٢٩ مسطرد ⬅️ الجيزة موقف مسطرد الجديد - المسلة الجديدة - الكابلات - الرشاح - مطرية - سواح - ميدان السعوديه - حدائق الق...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 775 - ٧٧٥ شبرا الخيمه ⬅️ الرحاب ام بيومى - شبرا الخيمة - مؤسسة - كوبرى عرابى - ابو الهنا - الشارع الجديد - مسطرد - الرشاح ...
أقراء المزيد