خط سير مينى باص OC14 الحصري ⬅️ دهشور الحصرى - جامع الحصري - جامعة 6 اكتوبر - شارع السنترار - دولفين مول - محطة أكتوبر - جامعة العلوم الحدي...
أقراء المزيد
آخر المشاركات
خط سير مينى باص 69 - ٦٩ عرب الطوايله ⬅️ العتبه عرب الطوايلة - نادى المساعيد - عرب المساعيد - مسلة - مسطرد - الرشاح - التعاون - مطرية - حلم...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 104/ - ١٠٤/ بشتيل ⬅️ العتبة بشتيل - الدائرى - جامع فلفل - حسين مهران - احمد عرابى - جراج - كيت كات - عجوزة - تحرير - إسعاف -...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص Q9 الزاوية الحمراء ⬅️ مدينة العبور الزاويه الحمراء - سكة الوايلى - كوبرى القبة - المقريزى - ابن سندر - الخليفة المأمون - إ...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص OC11 الحصرى ⬅️ أولا الجيزة ميدان الحصرى - جامع الحصرى - ميدان النجدة - ميدان فودافون - ليلة القدر - الحى السادس - محطة بنز...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص OC10 الحى السادس ⬅️ ابنى بيتك الحى السادس - جامعة العلوم الحديثة - شارع الكهرباء - طريق الواحات - ابنى بيتك 7 - ابنى بيتك ...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص OC8 الحصرى ⬅️ ٨٠٠ فدان ميدا الحصري - جامع الحصرى - ميدان النجدة - ميدان فودافون - ليلة القدر - الواحدة 312 - 800 فدان - مي...
أقراء المزيد