خط سير اتوبيس 121 - ١٢١ البدرشين ⬅️ القصر العيني البدرشين - المنيب - ام المصريين - ميدان الجيزة - المجمع - كوبري عباس - الملك صالح - معهد ...
أقراء المزيد
آخر المشاركات
خط سير اتوبيس 988 - ٩٨٨ البدرشين ⬅️ احمد حلمي البدرشين - المنيب - ام المصريين - ميدان الجيزة - جامعة القاهرة - حديقة الحيوان - القصر العين...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 998 - ٩٩٨ صقر قريش ⬅️ كهرباء الهرم صقر قريش - الاتوستوراد - الأباجية - السيدة عائشة - مجري العيون - فم الخليج - القصر العينى...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص M512 - M٥١٢ مينى باص 512 - ٥١٢ إبراهيم بك ⬅️ التجمع الخامس ابراهيم بك - الشارع الجديد - مسطرد - التعاون - مطرية - حلمية ال...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 1008 - ١٠٠٨ صقر قريش ⬅️ مساكن الوحده صقر قريش - البساتين - السيدة عائشة - القلعة - البيبانى - احمد ماهر - باب الخلق - موسكى ...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 24ج - ٢٤ج الدراسة ⬅️ الحى السابع الدراسة - البعوث - كوبرى الفردوس - مزلقان الدويقة - المقاولون العرب - نادى السكة - الحى الس...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 997 - ٩٩٧ كهرباء الهرم ⬅️ العتبة كهرباء الهرم - شارع الهرم - ميدان الجيزة - كوبرى الجامعة - جامعة القاهرة - حديقة الحيوان - ...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 117 - ١١٧ مساكن أسكو ⬅️ العمرانية مساكن اسكو - بهتيم - الشارع الجديد - قهوة شرف - كوبرى عرابى - كلية الزراعة - مظلات - خلف...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 701 - ٧٠١ الرقم الجديد خط سير اتوبيس 1037 - ١٠٣٧ المطبعة ⬅️ العباسية المطبعة - عرب المعادي - المعادى - البساتين - السيدة عائ...
أقراء المزيد
عرب الطوايله ⬅️ التجمع الأول يوجد خط افضل منه من حيث السائقين و الالتزام بخط السير مينى باص 14 عرب الطوايلة - المسله - مستشفى الحق - مس...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص NC10 القطاميه ⬅️ رمسيس مساكن القطامية - المحموديه - اول الشباب - مرور القاهرة الجديدة - مستشفى القاهرة الجديدة - الجامعة ا...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 1019 - ١٠١٩ مساكن زينهم ⬅️ التجمع الاول مساكن زينهم - السيدة زينب - الحوض المرصوص - احمد ماهر - باب اللوق - جامع البنات - مو...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 945 - ٩٤٥ الرقم الجديد خط سير اتوبيس 1082 - ١٠٨٢ مساكن عين شمس ⬅️ جيزة مساكن عين شمس - عرب - جراج - الف مسكن - جسر السويس - ...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 20 - ٢٠ امبابة ⬅️ السيدة عائشة إمبابة - حميات إمبابه - كيت كات - شارع النيل - عجوزة - مسرح البالون - مجلس الدولة - شارع نوال...
أقراء المزيد
خط سير اتوبيس 43 - ٤٣ المطرية ⬅️ العتبة المطرية - حدايق القبة - منشية الصدر - مجمع الاميرية - مصر والسودان - كوبرى القبة - جامعة عين شمس -...
أقراء المزيد
خطوط مكروباصات موقف الف مسكن جميع خطوط ( مكروباص - سرفيس - عربيات ) موقف الف مسكن الف مسكن ⬅️ التجمع الخامس الف مسكن ⬅️ الحى العاشر الف ...
أقراء المزيد