خط سير مينى باص Q9 الزاوية الحمراء ⬅️ مدينة العبور الزاويه الحمراء - سكة الوايلى - كوبرى القبة - المقريزى - ابن سندر - الخليفة المأمون - إ...
أقراء المزيد
الأنجليزية للنقل الجماعى
خط سير مينى باص 29 - ٢٩ مسطرد ⬅️ الجيزة موقف مسطرد الجديد - المسلة الجديدة - الكابلات - الرشاح - مطرية - سواح - ميدان السعوديه - حدائق الق...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 16 - ١٦ بيجام ⬅️ العمرانية بيجام - قسم ثانى - كوبرى عرابى - مظلات - شارع شبرا - خلفاوى - مسرة - قللى - رمسيس - إسعاف - تحر...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 202 - ٢٠٢ عرب الطوايله ⬅️ الدراسة عرب الطوايلة - المسلة الجديدة - مطرية - منشية الصدر - مجمع الاميرية - حدائق القبة - كوبر...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص M947 - M٩٤٧ يوجد خطوط بديلة له افضل منه من حيث الشركة و السائقين مينى باص 8 - 159 - 888 دوران شبرا ⬅️ الرحاب دوران شبرا ...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 20 - ٢٠ موقف الرماية ⬅️ رمسيس الرماية الجديد ٢٨ - شارع الهرم - ميدان الجيزة - جامعة القاهرة - القصر العينى - تحرير - إسعاف...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 78 - ٧٨ العمرانية ⬅️ الدراسة العمرانية - ميدان الجيزة - جامعة القاهرة - القصر العينى - السيدة زينب - جامع البنات - احمد ما...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 129 - ١٢٩ عرب الطوايلة ⬅️ العتبه عرب الطوايلة - المسلة - مطرية - سواح - مجمع الاميرية - الكابلات - حدائق القبة - مصر والس...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 10 - ١٠ يوجد خطوط بديلة نفس المسار من السواح و أميرية و روكسى ميني باص 159 - 321 و مينى باص M2 من روكسى و مينى باص 800 م...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 14 - ١٤ العمرانية ⬅️ الوراق العمرانية - ميدان الجيزة - جامعة القاهرة - مجلس الدولة - كوبرى الجلاء - العجوزة - كيت كات - مح...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 79 - ٧٩ عرب الطوايله ⬅️ البساتين عرب الطوايلة - المسلة الجديدة - مسطرد - سواح - الوايلى - الزاوية الحمراء - القصيرين - سوق...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 333 - ٣٣٣ هضبة الهرم ⬅️ العتبة هضبة الهرم - ميدان الرماية - شارع الهرم - ميدان الجيزة - جامعة القاهرة - القصر العيني - ابو...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 201 - ٢٠١ الوراق ⬅️ هضبة الهرم الوراق - حميات إمبابة - كيت كات - ميدان العجوزة - ميدان الشرطة - قسم الدقى - شارع التحري...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 200 - ٢٠٠ ميدان الحجاز ⬅️ هضبة الهرم ميدان الحجاز - هيلوبلس - محكمة - روكسى - جامعة عين شمس - عباسية - غمرة - رمسيس - إسع...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 12 - ١٢ ميدان الجيزة ⬅️ هضبة الهرم ميدان الجيزة - شارع فيصل - شارع العشرين - الطالبية - الطوابق - المريوطية - اخر فيصل ...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 56 - ٥٦ بيتشو ⬅️ التبة بيتشو - زهراء المعادي - نفق الزهراء - العرب شارع 77 - كوبرى المعادى - ميدان الحرية - مصر حلوان ال...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 380 - ٣٨٠ العمرانية ⬅️ التبة العمرانية - ميدان الجيزة - الرمد - المنيل - الملك صالح - فم الخليج - معهد الاورام - مجرى الع...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 12 - ١٢ يوجد خطوط بديلة له من مسطرد للتجمع الاول مينى باص ٣٠٨ و ١٤ ومن كلية البنات للحى السابع مينى بص ٢٦٥ و ٣٠٩ ومن كل...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 107 - ١٠٧ يوجد اتوبيس ٨٤٠ نفس المسار مساكن اسكو ⬅️ المطبعة مساكن أسكو - بهتيم - الشارع الجديد - شارع شبرا - كوبرى عرابى ...
أقراء المزيد
خط سير مينى باص 203 - ٢٠٣ يوجد خط افضل منه من حيث السائقين و الالتزام بخط السير مينى باص 58 و تقدر تعرف خط سيرة بالتفاصيل عن طريق الضغط ...
أقراء المزيد